O FIRMIE

Jesteśmy jedną z największych garbarnii w Polsce o możliwości dziennego namoku do 60 ton. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy środki chemiczne oraz maszyny renomowanych firm m.in. polskich, włoskich i niemieckich. Dzięki dbałości o najnowsze technologie należymy do głównych producentów skór bydlęcych na wierzchy obuwia na rynku krajowym jak i europejskim.

Znaczne moce produkcyjne oraz posiadane certyfikaty branżowe umożliwiają nam oferowanie klientom obok asortymentów standardowych również skóry na obuwie specjalistyczne (m. in. wodoodporne i żaroodporne). Swą pozycję zawdzięczamy wysokiej jakości oferowanych produktów. Jesteśmy otwarci na potrzeby i wymagania klienta. Potwierdzeniem uznania jakości naszych wyrobów, są zdobyte nagrody w tym Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich.Jesteśmy innowacyjni, nieustannie poszukujemy najlepszych rozwiązań i nowych wzorów. Dajemy naszym klientom gwarancję otrzymywania produktu wysokiej jakości, podążającego za światowymi trendami. Prężnemu rozwojowi naszej firmy przyświeca najważniejszy cel - zadowolenie i satysfakcja naszych klientów.

Przywiązujemy dużą wagę do ochrony środowiska. Posiadamy nowoczesną mechaniczno-biologiczną oczyszczalnię ścieków, pozwalającą na zmniejszenie do minimum negatywnego wpływu na otoczenie. Poszerzamy swoją wiedzę oraz nawiązujemy wiele kontaktów aby w jeszcze większym stopniu zgłębić zagadnienia związane z ochroną środowiska i gospodarką odpadami.


Zapraszamy do współpracy.


Zobacz również:

Historia zakładu