NASZE SUKCESY

Targi POZNAŃ - WRZESIEŃ 2008

W dniach 2-4 września 2008 r. uczestniczyliśmy w jesiennej edycji Międzynarodowych Targów Poznańskich. Była to kolejna okazja do zaprezentowania naszej bogatej oferty . Również w tym roku mogliśmy poszczycić się zdobyciem Złotego Medalu dla skóry Princess.

Złoty medal za skórę PRINCESS - awers
Złoty medal za skórę PRINCESS - rewers


ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ

Jakość produktu stała się strategicznym celem naszego przedsiębiorstwa i temu celowi zostały podporządkowane działania firmy. Nieustanny postęp w technice i technologii, elastyczność w spełnianiu potrzeb klienta i podporządkowanie się wymogom ochrony środowiska to zagadnienia, którym poświęcamy najwięcej uwagi. Krakowskie Zakłady Garbarskie S.A. jako jedno z największych przedsiębiorstw w swojej branży na polskim rynku stara się nieustannie podnosić jakość swoich produktów i usług. Dewizą naszej firmy jest przede wszystkim konkurencyjność oraz zadowolenie i satysfakcja naszych klientów

Posiadamy certyfikaty na skórę bydlęcą wodoodporną na wierzchy obuwia polowego wydany przez Wojskowy Ośrodek Badawczo-Wdrożeniowy Służby Mundurowej. W naszej ofercie skór specjalistycznych jest również skóra żaroodporna spełniająca najwyższe wymagania dla tej klasy produktów.

CERTYFIKATY na SKÓRĘ WODOODPORNĄ.

Certyfikat na skóry wodoodporne
Certyfikat na skóry wodoodporne

Zobacz również:

Targi Bolonia 2006
Targi Poznań - marzec 2006
Targi Bolonia 2005